זמני אספקה

מועדי אספקת מוצרים הנם בין 5-14  ימי עסקים, (בד״כ שבוע) באמצעות חברת שליחויות חיצונית עמה אנו עובדים.

זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (א’-ה’)

ואינם כוללים: את יום ההזמנה, ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג.

יתכנו גם עיכובים באספקה באיזורים נקודתיים בשל מדיניות חברת השליחויות

במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו,

האתר מטעמה של החברה יציעו לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה, וישיבו לו את מלוא כספו.

מדיניות ביטול עסקה/ החלפות והחזרות:

ביטול עסקה ייעשה תוך 14 יום מביצוע הרכישה. בהצגת חשבונית ובלבד שהטובין לא נפגם ולא נעשה בו שימוש וזאת בהתאם ובכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן. הודעה על הביטול תימסר באמצעות טלפון או בדוא”ל.
ביטול עסקה בשל פגם בייצור: כספו של הצרכן יוחזר תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול והמוצר יוחזר על חשבון החברה. זאת בתיאום עם החנות.
במידה והלקוח החליט לבטל את ההזמנה בשל אי התאמה או כל סיבה אחרת ומעוניין להחזיר את המוצר שברשותו דרכנו, יחויב הלקוח בעלות משלוח של 50 ₪ עבור מוצרים עד משקל של 2 ק״ג. מעל למשקל זה יחויב הלקוח בדמי משלוח של 100 ש״ח.
לא ניתן להחזיר מוצר שנעשה בו שימוש.
לא ניתן לקבל החזר כספי לאחר 14 ימי עסקים. במידה ולא נעשה שימוש בשטיח, ניתן יהיה להחזיר את המוצר תוך חודש ימים ולהישאר בזכות לרכישה הבאה בחנות.

לא ניתן לבטל הזמנה של טפטים מאחר והם נחשבים כמוצר מותאם אישית.
לא ניתן לבטל רכישה של שטיחים שהוזמנו או יוצרו בהזמנה אישית עבור הלקוח.
לעיתים נדירות תיתכנה סטיות קלות במידות המוצר.
במידה והזמנה בוצעה באתר והתגלה כי המוצר אזל מהמלאי, רשאית החברה לבטל את ההזמנה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. במידה והלקוח לא יהיה מעוניין במוצר חלופי, הזמנתו תבוטל ולא יחויב על המוצר.
החברה לא תישא באחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת שביתות, תקלות בחברת שליחויות, פעולות איבה או כוח עליון. במקרים אלו רשאית החברה להודיע על עיכוב באספקה.
החלפת מוצר במוצר אחר: יש ליצור קשר בטלפון או בדוא”ל תוך 14 יום מקבלת המוצר ולעדכן באיזה מוצר הנכם חפצים. החיוב/זיכוי ייעשה בגין ההפרש בין המוצרים (במידה וקיים). במידה ואין באפשרות הלקוח להגיע לסטודיו החנות, ניתן לספק שרות שליחת המוצר בעלות של 50 ₪ ובנוסף הלקוח יחויב גם בעלות משלוח למוצר אותו חפץ להחזיר.
לידיעתכם, ״מאדי ארטס״ אינה גובה דמי ביטול!