אודות מאדי

המעצבת והאמנית מאדי, פתרונות ייחודיים בעיצוב הבית או המשרד, שילוב של אמנות פונקציונאלית. ציורים מקוריים, גופי תאורה, טפטים, שטיחים לכל חלל. אפשרות לעיצוב בהתאמה אישית לצרכי הלקוח

״יצירתיות מדבקת, העבר אותה הלאה״!

עיצוב, בסופו של דבר, נועד ליצור דברים טובים יותר עבור אנשים, השילוב בין אמנות לפונקציונליות מביא עבורכם פריטים ייחודיים, המבדלים את הבית שלכם ויוצרים עבורכם אוירה ייחודית, התחדשות ורעננות בטאצ׳ פשוט.

שנות ניסיון

מאדי השתתפה בתערוכות אמנות בארץ ובעולם. מעצבת פריטים שונים בבית בשילוב כישורי הציור והפיסול שלה, עובדת עם חומרים שונים ומעניינים בשילוב טכנולוגיות מתקדמות, המביאות ליצירת חלל פונקציונאלי ייחודי ואמנותי. למשרד, לבית, לבתי ספר, למסעדות ועוד.

שיתוף פעולה עם אדריכלים – יצירת פתרונות יצירתיים לכל פרט בעיצוב החלל, תוך שמירה על הקונספט הכללי של האדריכל. השפה הויזואלית בכל פריט מהווה חותמת איכות בכל פרויקט מה שמבדל ומייחד עבור האדריכל את עבודתו.

מאדי ארטס - עיצוב הבית
שקופית קודמת
שקופית הבאה

קצת על הדרך....

מאדי בעיצוביה שמה דגש בין פונקציונליות לאמנות, זה בא לידי ביטוי בחיפויי קירות, טפטים, שטיחים, עיצוב פריטים לבית עם חומרים שונים כמו:  ברזל, חיתוכי לייזר, זכוכית, נייר ובד, שהם רק חלק מחומרי הגלם אותם מאדי משלבת בעבודותיה.

היכולת לחשוב לגמרי מחוץ לקופסא, בשילוב עבודה עם חומרי גלם שונים ומיוחדים, הופכים כל פריט לייחודי, מקורי ומרשים.

ביטוי לצד האמנותי ניכר במוצרים הייחודים אותם היא יוצרת לכל חלל בבית או במשרד.  הקונספט הוא ‘אמנות’ בעיצוב הפנים, האמנות של מאדי באה לידי ביטוי במישורים שונים של חומר וחלל, המאפשר לכל מקום בו היא עובדת להכיל את הפן האמנותי בתוכו, דבר המקנה ערך מוסף ובידול מיוחד למקום. כל פריט, חפץ או ריהוט זוכים לנגיעה אמנותית מקורית, המעניקה להם חיים חדשים. שילוב יכולות אלו בעיצוב הכולל של הבית, הם אלו ההופכים אותו ליצירת אמנות.