אודות מאדי

המעצבת והאמנית מאדי, פתרונות ייחודיים בעיצוב הבית או המשרד, שילוב של אמנות פונקציונאלית. ציורים מקוריים, גופי תאורה, טפטים, שטיחים לכל חלל. אפשרות לעיצוב בהתאמה אישית לצרכי הלקוח

״יצירתיות מדבקת, העבר אותה הלאה״!

עיצוב, בסופו של דבר, נועד ליצור דברים טובים יותר עבור אנשים, השילוב בין אמנות לפונקציונליות מביא עבורכם פריטים ייחודיים, המבדלים את הבית שלכם ויוצרים עבורכם אוירה ייחודית, התחדשות ורעננות בטאצ׳ פשוט.

שנות ניסיון

תערוכות אמנות בארץ ובעולם. עיצוב פריטים שונים בבית בשילוב כישוריה הציוריים והפיסוליים של מאדי, עבודה עם חומרים שונים ומעניינים בשילוב טכנולוגיות מתקדמות, המביאות ליצירת חלל פונקציונאלי ייחודי ואמנותי. למשרד, לבית, לבתי ספר, למסעדות ועוד.

שיתוף פעולה עם אדריכלים – יצירת פתרונות יצירתיים לכל פרט בעיצוב החלל, תוך שמירה על הקונספט הכללי של האדריכל. השפה הויזואלית בכל פריט מהווה חותמת איכות בכל פרויקט מה שמבדל ומייחד עבור האדריכל את עבודתו.

מאדי ארטס - עיצוב הבית
הקודם
הבא

קצת על הדרך....

דגש בין פונקציונליות לאמנות, מקבל צורה אם זה בחיפויי קירות, עיצוב פריט, רהיט, או פיסול בחומרים שונים כמו:  ברזל, חיתוכי לייזר, זכוכית, נייר ובד, שהם רק חלק מחומרי הגלם אותם מאדי משלבת בעבודותיה.

 

היכולת לחשוב לגמרי מחוץ לקופסא, בשילוב עבודה עם חומרי גלם שונים ומיוחדים, הופכים כל פרויקט ליצירת אמנות מקורית ומרשימה. מאדי בונה קונספט עבור כל לקוח ופרויקט בהתאמה אישית מלאה ויוצרת שפה חדשה המצליחה להביא זווית ראייה אחרת ומפתיעה.

 

כך, תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח, היא יוצרת פתרונות יצירתיים לכל פרט, תוך שמירה על הקונספט הכללי. השפה הויזואלית של מאדי מהווה חותמת איכות בכל פרויקט בו היא נוטלת חלק. כישוריה העיצוביים נותנים ביטוי לצד האמנותי, הניכר במוצרים הייחודים אותם היא יוצרת. אם זה במשרדים, בתי מלון, מסעדות, חללים מסחריים, תיאטראות ועוד,  והליווי צמוד לכל אורך הפרויקט, עד סיומו המוצלח. הקונספט הוא ‘אמנות’ בעיצוב הפנים, האמנות של מאדי באה לידי ביטוי במישורים שונים של חומר וחלל, המאפשר לכל מקום בו היא עובדת להכיל את הפן האמנותי בתוכו, דבר המקנה ערך מוסף ובידול מיוחד למקום. כל פריט, חפץ או ריהוט זוכים לנגיעה אמנותית מקורית, המעניקה להם חיים חדשים. שילוב יכולות אלו בעיצוב הכולל של הבית, הם אלו ההופכים אותו ליצירת אמנות.